Divadlo Na Hojdačke

Na Zemi dobre mi

…vesmírna loď z ďalekej planéty má problém… May day, may day… Havaruje priamo do lesa… No, do lesa…Na skládku medzi stromami, kde kedysi les býval. Podarí sa našim vesmírnym kamošom pomôcť zvieratkám v lese a opraviť loď na návrat domov? 

Veselé bábkovo-činoherné predstavenie s pesničkami a primeranou dávkou interaktivity, vhodné pre žiakov materských škôl a pre 1.stupeň zš (3-10 rokov). Predstavenie trvá 40-45 min.

  Scenár: Jakub Lužina                                                                                        Réžia: Lucia Lasičková
  Dramaturgia a texty piesní: Michal Legíň                                          Hudba: Lukáš Cintula                                                                            Scéna a bábky: Lucia Lasičková 

Účinkujú: Alena Vojteková / Alexandra Nečesaná / Michal Legíň / Lukáš Jurko / Róbert Máťuš / Simon Fico / Jakub Lužina

Foto: Michal Legíň

Od premiéry v r.2015 sme odohrali vyše 350 repríz 

Sci-fi je v divadle ojedinelý žáner, ktorý však ponúka pohľad z vonka na človeka a jeho správanie sa k našej planéte. Chceme, aby aj deti našich detí dýchali čistý vzduch tak ako my a zažili prírodu aspň tak ako my. Z lásky k Zemi sme do predstavenia zapracovali aj tému triedenia odpadov. Diváci rovno na javisku pomôžu našim kamošom roztriediť papier, plasty a sklo do správnych košov.

Predstavenie finančne podporilo Mesto Žilina.